اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن اندروید

تبلت ها و موبایل های هوشمند (smart) هم مانند هر کامپیوتری دارای نرم افزارها و برنامه های کاربردی متنوع و مختلف هستند. در بازار نرم افزارهای موبایل و گوشی همراه، واژه ”اپلیکیشن” یا به طور مختصر App بیشتر از واژه نرم افزار جا افتاده است و این اصطلاح همان معنای نرم افزار کاربردی را می دهد که همان اپلیکیشن موبایل یا نرم افزار موبایل به آن گفته می شود.

اپلیکیشن‌ موبایل عبارت‌است از از نرم افزارهایی که ارتباط مستقیم با پردازنده‎های سیستم عامل گوشی همراه دارند و مستقیماً درخواست‎های کاربران را انجام می‌دهند. اپلیکیشن ها در موبایل به صورت مستقیم دستوری را انجام می‌دهند که کاملاً برای کاربران ملموس و قابل رؤیت است. اگر بخواهیم در مورد اپلیکیشن موبایل مثالی را بزنیم باید بگوئیم به کلیه نرم افزارهای گوشی که کاربر توسط آنها به اجرای فرمانی در گوشی می پردازد اپلیکیشن نام دارد.

اگر هنوز برای شرکت، سازمان یا مجموعه خود اپ اندروید ندارید، نگران نباشید. گروه نرم افزاری آرین اپلیکیشن موبایل طراحی  و تحویل شما خواهد داد. گروه نرم افزاری آرین تمام تلاش خود را برای ارائه یک اپ موبایل با کیفیت، زیبا و کاربردی با بهترین قیمیت و در کمترین زمان ممکن خواهد کرد.

 

طراحی اپلیکیشن اندروید ارزان+طراحی اپلیکیشن اندروید+طراحی اپلیکیشن اندروید در کاشان+طراحی اپلیکیشن اندروید در ایران+طراحی اپلیکیشن اندروید در اصفهان+طراح طراحی اپلیکیشن اندروید+ساخت طراحی اپلیکیشن اندروید


ویژگی نرم افزارهای استاندارد:

1- قابلیت اتصال این سیستم با سیستم مدیریت محتوای هارمونی

2- انتشار اطلاعات سایت درون آپ 

3- ارائه خدمات بصورت آنلاین و آفلاین

نکته: جهت انجام تراکنش مالی نیاز به اینرنت دارند

 

ویژکی نرم افزار های سفارشی:

این نرم افزارها به سفارش مشتریان طراحی و پیاده سازی میشود، برای نمونه نرم افزار 4future که یک نرم افزار آموزش لغات است و توسط موسسه زبان اساتید سفارش و بعد از تجزیه و تحیل ارائه گردید. این نرم افزار لغات انگلیسی را به ساده ترین شکل، ماننده جعبه لایتنر به دانشجویان آموزش میدهد.

 

 

 

...
school-management-software-91827
  • design4
  • design4
design7