طراحی سایت های تبلیغاتی

طراحی سایت های تبلیغاتی

تجارت الکترونیک "مشتری به مشتری" به تجارت های ساده ی شخصی گویند که به صورت فردی بین مصرف کنندگان انجام میگیرد.این نوع تجارت الکترونیک با رشد بازارهای الکترونیکی و حراج های الکترونیکی به وجود آمده، به خصوص صنایعی که در آن هر آنچه را که میخواهند از بین انواع محصولات  به مزایده بگذارند.به نظر میرسد این مدل بیشترین پتانسیل را برای توسعه در آینده دارد در  تجارت الکترونیکی C2C مشتریان کالای خود را همراه با مشخصات و قیمت آن آگهی می کنند و سایر مشتریان می توانند محصولات را مشاهده و خریداری نمایند

مهمرین عوامل در طراحی وب سایت های تبلیغاتی:

1-   دارا بودن گروه‌بندی کامل: در طراحی وب سایت های تبلیغاتی گروه‌بندی کامل و جامع موجب می‌شود تا بازدیدکننده به‌راحتی کالای موردنظر خود را انتخاب کند. بیشتر سایت‌های ایرانی دارای گروه‌بندی هستند، اما برخی از آن‌ها طوری طراحی‌شده‌اند که کاربر فقط می‌تواند محصول خود را بفروشد و برای صاحب شغل یا شرکت، دسته‌بندی جامع و کاملی ندارند. برای مثال، بیشتر سایت‌ها یک ردیف یا گروه برای خرید و فروش اتومبیل نو و دسته دوم در نظر گرفته‌اند که  علت این تقسیم‌بندی نیز تعداد بالای متقاضیان فروش خودرومی باشد؛ اما در بخش حمل و نقل، شرکت‌ها و صاحبان کسب‌وکار علاوه بر خرید فروش خودرو، در زمینه تعمیرات و تأمین لوازم یدکی نیز فعالیت دارند. این بخش تفاوت اصلی این سایت‌هامی باشد.

2-   تفکیک‌پذیری صاحبان مشاغل و شرکت‌ها از سایر کاربران: در زمینه طراحی وب سایت های تبلیغاتی بیش از 90 درصد سایت‌های تبلیغاتی هرگونه آگهی و تبلیغ را در سایت خود قرار می‌دهند؛ این امر بازدیدکنندگانی را که به دنبال ارتباط با یک کسب‌وکار یا شرکت هستند، دچار سردرگمی می‌کند.

3-   وجود یک فضای تبلیغاتی برای اعضا: بسیاری از طراحان سایت‌های تبلیغاتی صفحه‌ای اختصاصی در اختیار کاربران قرار نمی‌دهند؛ بلکه با قرار دادن تبلیغات در کنار محصول، ذهن کاربر را منحرف می‌کنند. به همین منظور شرکت‌ها برای معرفی کامل محصولات خود به فضای اختصاصی، آدرس خصوصی و امکان دریافت و ارسال پست الکترونیک نیاز دارند، که بیشتر سایت های تبلیغاتی فاقد این ویژگی هستند.در زمینه طراحی وب سایت های تبلیغاتی ما این نکته را در نظر گرفته تا بیشترین بازده ممکن برای اعضاء حاصل شود.

4- ساختار URL ها: در طراحی وب سایت های تبللیغاتی ساختار url ها هرچه خواناتر باشند، و بهتردسته بندی ها را نمایش دهند، سایت قطعاً موفق تر خواهد بود.

5- سطح navigation در سایت: منظور سطح دشواری حرکت در سایت است. طراحی وب سایت های تبلیغاتی باید به گونه ایی باشد که کاربر آن بتواند به آسانی به دسته بندیهای مختلف آگهی ها، دسترسی داشته باشد.

6- پشتیبانی: مسلماً هیچ سایتی بدون پشتیبانی دوام نخواهد داشت. سایتهای تبلیغات اینترنتی از بخشهایی هستند که نیاز به تیم پشتیبانی قوی برنامه نویسی و راهنمایی کاربران دارند. بسیاری از سایتها هرگز به ایمیلهای کاربران پاسخ نمیدهند و برای تأیید آگهی بعضاً باید ۳ روز یا حتی بیشتر، زمان صرف کنیم. دراین زمینه بعد از طراحی وب سایت های تبلیغاتی در صورت درخواست شما، مدیریت و پشتیبانی وب سایت تبلیغاتی شما را با انتخاب بسته های مدیریت وب سایت شما انجام می دهیم.

7-  استفاده از تگ توصیف: در زمینه طراحی وب سایت های تبلیغاتی تگ توصیف اهمیت زیادی در بهبود رتبه صفحه در نتایج جستو دارد. استفاده از این تگ در ساختار آگهی بر ارزش آن می افزاید.

8-  امکان درج لینک: در طراحی وب سایت های تبلیغاتی مورد مورد توجه قرار گرفته می شود، چرا که می تواند کاربر بازدید کننده آگهی را مستقیماً به سایت شما رهنمون سازد.

 

بانک نیازمندی های نیاز سرا

 

کسب و گار اینترنتی+اشتغال زایی+نرم افزار بیلبورد+c2c +وب سایت های تبلیغاتی+وب سایت + تبلیغاتی+تجارت الکترونیک+مشتری به مشتری+تبلیغات رایگان+آگهی رایگان+تبلیغات+

 

در زمینه طراحی وب سایت های تبیغاتی گروه نرم افزاری آرین وب سایت نیاز را به عنوان بانک نیازمندی های نیاز سرا طراحی و پیاده ساری نموده، در ادامه به معرفی بخش های مختلف وب سایت تبلیغاتی نیاز سرا می پردازیم:

در زمینه طراحی سایت تبلیغاتی نيازمنديها" نیازسرا " تبليغات به صورت رايگان درج می شود و در صورت تمايل با پرداخت مبلغ معین آگهي خود را براي مدت مشخص در سايت بصورت ويژه ثبت كنيد (آگهی ویژه باعث جلب بيشتر اعتماد مشتري و همچنين بازديد بيشتر از آگهي شما مي شود)، آگهی ویژه با علامت ستاره نشان داده می شود. همچنین اولویت نمایش آگهی ها به میزان توان آنها می باشد و هرچه توان یک آگهی بالاتر باشد در صدر قرار می گیرد. مزیت مهم دیگر نیاز سرا این می باشد که دسته بندی آگهی ها به صورت بی نهایت می باشد و مخدویتی در این زمینه وجود ندارد

در طراحی سایت های تبلیغاتی امکانات زیر در نظر گرفته می شود

امکانات پنل کاربری در سایت ها تبلیغاتی:

الف-  مدریرت آگهی:

1- درج آگهی در نیاز سرا (عنوان آگهی، تعیین گروه آگهی، نام ارسال کننده آگهی، کلمات کلیدی مرتبط با آگهی، شماره تلفن، آدرس، آدرس ایمیل، آپلود تصویر مرتبط با آگهی) 

2- لیست آگهی های ثبت شده شما در نیاز سرا

3- عملیات جستجو در لیست آگهی های ثبت شده در نیاز سرا

ب- اطلاعات شخصی:

1- تنظیم پروفایل کاربر   2- قسمت مربوط به پیام ها

ج- خرید توان

هرچه توان بالاتر اولویت نمایش آگهی بیشتر

 

امکانات برنامه(وب سایت تبلیغاتی) :

1- ارسال آگهی های رایگان

2- گروه بندی آگهی ها بر اساس گروه آگهی (آموزش، ارتباطات، پزشکی، املاک و...)

3- ایجاد دسته بندی بینهایت آگهی ها

4- جستجوی آگهی ها براساس گروه، استان و شهر مورد نظر

5- نمایش آگهی های مرتبط با آگهی مورد نظر

6- نمایش آگهی های مرتبط

7- وارد نمودن آگهی بدون محدودیت در تعداد

8- نمایش آگهی های نزدیک شما

9- امکان اتصال نقشه آنلاین به آگهی ها

10- ثبت نظرات

11- ثبت آگهی همکاری و درخواست کار

12- نمایش آگهی ها براساس دسته بندی مرد نظر

13- اولویت نمایش با آگهی های پرتوان

 

جهت مشاهده وب سایت نیاز سرا اینجا کلیک کنید

 

...
designing-advertising-sites
  • design4
  • design4
design7