ABOUT

این مجموعه در سال 1385، با اهدافی بزرگ و آرمان‌گرایانه پا به عرصه تجارت بین‌المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی منحصر به فرد در زمینه تبلیغات و بازاریابی، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت‌قدم باقی بماند. هدف ما رسیدن به جایگاهی فراتر از مرزهای کشور عزیزمان است.

 گروه نرم‌افزاری آرین ارائه‌دهنده یک بسته کامل نرم افزاری به اضافه سرویس هاست، این بدان معنی ست که ما با بهره‌مندی از بهترین کارشناسان، به مشتریان خود سرویس‌ها و خدمات بی‌نظیری را ارائه می‌دهیم. خدمات ما شامل یک طرح بازاریابی جامع و مهارت‌های لازم برای تحقق آن است. اگر به یک سرویس تبلیغاتی آنلاین یا آفلاین، یا یک وب‌سایت منحصربه‌فرد و یا یک استراتژی بی‌رقیب نیازمند هستید، ما شما را حمایت می‌کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود.

در این زمینه تمرکز اصلی ما به روی مشاوره و کمک به موفقیت مجموعه‌های تجاری کوچک و بزرگ تعیین شد. از استقرار و راه‌اندازی مجموعه‌های گوناگون نرم‌افزاری درده‌ها سازمان و صدها شرکت خصوصی تجربیاتی کسب نموده‌ایم که موفقیت سازمان شما را به کمک گروه ما تضمین می‌کند.

هدف اولیه ما انضباط بخشیدن به بدنه فروش و اطلاع‌رسانی، ایجاد یکپارچگی میان اجزای مختلف و در بعد گسترده‌تر، مدرن سازی بستر فناوری اطلاعات برای شرکت‌ها مخاطب است. ده‌ها سازمان و شرکتی‌های که ما را به ‌عنوان شتاب‌دهنده برای مجموعه خود انتخاب نموده‌اند، تضمین ما برای حرکت شما به سمت آینده‌ای روشن می‌باشد.

top