طراحی نرم افزار موبایل خود را شروع کنید

امروزه بیشترین زمان مردم را گوشی های هوشمند گرفته اند

با طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط و دسترسی بیشتری با مشتریان خود خواهید داشت. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد، شما هم می‌توانید با ساخت اپلیکیشن قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید. تیم طراحی اپلیکیشن آرین, با مهارت و تجربه طولانی‌مدت خود آماده است تا در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios با شما همراه باشد. این اطمینان را می توانید داشته باشید که گروه آرین متنوع ترین امکانات و همینطور مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن را به شما ارائه خواهد کرد. با ما همراه باشید.

ساخت اپلیکیشن حرفه ای چه مراحلی دارد؟

طرح گرافیکی اولیه

در این گام تیم طراحی تجربه کاربری و ظاهر یا همان تیم ui/ux طراحی اپلیکیشن آنلاین شما را بر عهده می گیرند و شروع به طراحی گرافیکی و ساخت اپلیکیشن شما می نماید. وظیفه ui/ux کار در این مرحله این است که با استفاده از نرم افزار های مرسوم گرافیکی و تجربه کاربری نظیر اسکتچ و فوتوشاپ ظاهر اپلیکیشن شما را طراحی کند.این بخش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که نمایانگر فضای کلی اپ شماست.

مشخص کردن طرح

بعد از آنکه شما مزیت ها و قابلیت های کلی نرم افزار خود را مشخص کردید یا خودتان دست به کار شده و با قلم به طور کامل جزئیات اپلیکیشن خود را بر روی برگه پیاده سازی می نمایید و یا آنکه برای انجام هر چه اصولی تر این کار با یک شرکت طراحی و ساخت اپلیکیشن تماس گرفته و با آنان قرار ملاقات می گذارید تا آنان طراحی وایرفریم طرح شما را بر عهده بگیرند. فرآیند بیشتر شرکت ها به این گونه است.

مشخص کردن ایده

در ابتدای امر شما باید ویژگی ها و مزیت های کسب و کار اینترنتی خود را نسبت به سایر اپلیکیشن های دیگر مشخص نمایید، این مزایا هر چقدر مهم تر و تاثیر گذار تر باشند اثر بیشتری در سرعت رشد شما خواهند داشت در طراحی یک اپلیکیشن سهل کردن هر چه بیشتر خرید کاربر و کمک بیشتر در راهنمایی خرید او و آسانی فرآیند خرید مواردی است که بسیار موثر در افزایش محبوبیت اپلیکیشن شما خواهد بود

پیاده سازی ظاهر اپلیکیشن

بعد از آنکه ظاهر طراحی گرافیکی اپلیکیشن انجام گشت. نوبت به برنامه نویسی front اپلیکیشن می رسد.در این مرحله ظاهر گرافیکی اپلیکیشن به صورت کد زنی کاملا منطبق بر ظاهر طراحی شده اولیه آن طراحی خواهد گشت. بعد از آنکه وبسایت به صورت کامل پیاده سازی شد و تست تجربه کاربری گرفت نوبت به برنامه نویسی back-end نرم افزار فروشگاه اینترنتی می رسد.

برنامه نویسی

در این مرحله ابتدای امر تیم برنامه نویسی دیتابیس نرم افزار را متناسب با ظاهر و اطلاعات و جزئیات آن طراحی می نمایند و بعد از آن روابط میان آن ها را مشخص کرده و سپس شروع به api نویسی های نرم افزار برای پویا و داینامیک سازی برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید شما می نمایند. برنامه نویس های front-end از api ها طراحی شده در نرم افزار بهره می برند.

پشتیبانی

بعد از آنکه مراحل ساخت اپ شما به پایان رسید، نوبت تست نرم افزار در حالات مختلف می باشد. نرم افزار بر اساس تعداد کاربر و شرایط مختلف امتحان شده و بعد از آنکه تمامی تست های آزمایشی و ایرادات آن رفع گردید، در آخر جلسه ای با حضور مشتری برگزار خواهد شد و به طور کامل نحوه کار و بخش های مختلف نرم افزار برای کارفرما شرح داده خواهد شد.

برنامه نویسی NATIVE چیست ؟

ساخت اپلیکیشن یا طراحی اپلیکیشن به صورت native به این معنا میباشد که برای برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن از زبان برنامه نویسی اصلی خود آن سیستم عامل استفاده کنند. مثلا برای ساخت یا طراحی اپلیکیشن اندرویدباید از زبان برنامه نویسی JAVA استفاده شود و برای طراحی و ساخت اپلیکیشن IOS باید از زبان برنامه نویسی Objective-C استفاده شود. بزرگترین مزیت برنامه نویسی Native استفاده از بازدهی بالای نرم افزار میباشد.
مزایا
سرعت بالای اپلیکیشن
دسترسی به تمام امکانات سیستم عامل و سخت افزار

انواع خدمات طراحی اپ

امروزه اکثر افراد از گوشی های هوشمند و یا تبلت ها و در مجموع از ابزار های هوشمند استفاده می کنند. این می تواند یک فرصت برای افراد جویای کسب و کار باشد. کسانی که قصد جذب مشتری بیشتری دارند و یا افرادی که به دنبال بازدید کننده بیشتر از محتوای تولید شده خود هستند باید در این زمینه یک خلاقیت به خرج دهند. شرکت آرین با ارائه خدمات طراحی اپلیکیشن خبری بر روی سیستم عامل های اندرویدی و ios بصورت کاملا حرفه ای این امکان را فرآهم آورده تا بهترین نتایج برای کسب و کار شما حاصل گردد.

برخی از مزای اپلیکیشن های گروه ما

تیم آرین با ارائه بروز ترین متد کدنویسی و طراحی، اقدام به طراحی اپلیکیشن اندروید و همینطور طراحی اپلیکیشن ios با بهترین تعرفه و کیفیت می کند.تمام اپلیکیشن ها با درنظر گرفتن طراحی وبسایت حرفه ای اقدام به کد زنی شده.اپلیکیشن و وبسایت به یکدیگر بصورت آنلاین متصل بوده و با بروزرسانی محصولات بر روی پنل مدیریتی می توانید وبسایت و اپلیکیشن را آپدیت کنید!

طراحی Native

ساخت اپلیکیشن یا طراحی اپلیکیشن به صورت native به این معنا میباشد که برای برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن از زبان برنامه نویسی اصلی خود آن سیستم عامل استفاده کنند.

Responsive

تمام اپلیکیشن های ما در تمام سایزهای تبلت ها و گوشی های همراه بصورت صحیح نمایش داده می شود.

طراحی زیبا

با رعایت تمام اصول UI/UX متفاوت و کاربردی وارد بازار می شوید

تعرفه ساخت یک اپلیکیشن حرفه ای

هزینه ساخت یک اپلیکیشن به صورت نفرساعت محاسبه می گردد و پنل های زیر پایه قیمتی نرم افزار را برای برآورد هزینه مطلوب در اختیار شما قرار می دهد


طراحی اپ IOS

قیمت پایه از25میلیون تومان

 • پشتیبانی یکساله رایگان

 • پنل مدیریتی حرفه ای

 • وب سایت حرفه ای

 • بررسی رقبای تجاری شما

 • طراحی رابط کاربری اختصاصی

 • مشاوره در زمینه مارکتینگ

 • آموزش حضوری جهت مدیریت پنل

طراحی اپ اندروید

قیمت پایه از20میلیون تومان

 • پشتیبانی یکساله رایگان

 • پنل مدیریتی حرفه ای

 • وب سایت حرفه ای

 • بررسی رقبای تجاری شما

 • طراحی رابط کاربری اختصاصی

 • مشاوره در زمینه مارکتینگ

 • آموزش حضوری جهت مدیریت پنل

نرم افزار استاندارد

قیمت پایه از5.200میلیون تومان

 • ارتباط با وب سایت شما

 • نمایش اخبار شما

 • نمایش محصولات یا خدمات

 • تاریخچه شرکت

 • پل های ارتباطی

 • قابیت مدیریت محتوا برای نرم افزار

 • فعالیت بصورت آنلاین و آفلاین