یک تصور غلط در باره کسب و کار اینترنتی

یک تصور غلط در باره کسب و کار اینترنتی

در واقع کسب و کار اینترنتی خارج از تصور عموم یک سیستم بروز شده همان کسب و کار سنتی دهه های پیش است دقیقاً بیشتر نقش های قبلی را شامل میشود اما بصورت مدرن تر ,بنگاه های اقتصادی کوچک, متوسط و بزرگ در حال کار هستند و تنها شکل داد و ستد ها متحول شده است

افراد به راحتیه یک دستفروش میتوانند اجناس خود را عرضه کنند یا خدمات خود را ارائه دهند یا حتی آموزشگاه شخصی خود را داشته باشند ولی این اتفاق به جای خیابان در یک بستر دیگری بنام اینترنت اتفاق می افتد به نقش ها دقت کنید هیچ تغییری نکرده اند.

اگر دقت کنید میبینید که ما در حال گذر از یک مرحله هستیم و اساسآ این که فکر کنیم کسب و کار اینترنتی یک بازار جدیدی هست و موازی با بازار فعلی از نظر اینجانب اشتباه است.

زیرا شاید این تعریف در حال حاضر درست به نظر برسد اما برای مدیران موفق باعث یک خطای استراتژیک در هدف گذاری آینده میشود.ما باید بدانیم که آینده نزدیک کلیه کسب و کارها اینترنتی است و دیگر عرضه محصولات به صورت قبل مقرون به صرفه نیست. دیگر اجاره کردن مغازه ها و دفاتر و.... نیز بیهوده خواهند بود و درک این مطلب بسیار ساده و روشن است کافی است به مبالغ تصاعدی اجاره بها,ارز و املاک نگاه کنیم یا میزان سود یک واحد شناور یا دورکار را نسبت به یک دفترکار مشابه بسنجیم یا به بیزنس پلن یک کسب و کار آنلاین نگاهی بیندازیم.

در کل اگر بخواهیم از صحبت های این مقاله نتیجه گیری کرده باشیم نه تنها ورود به یک کسب و کار اینترنتی مفید است بلکه امری واجب برای بقای کسب و کار خرد و کلان شماست و همچنین راه نجات برای افرادی که در جستجوی کار هستند پس اگر مدیر یک مجموعه هستید یا ارائه دهنده یک خدمت,یا بطور کلی صاحب یک کسب و کار سنتی, در دو مرحله گامی مناسب برای آینده خود بردارید.

 اول اطلاعات خود را در زمینه استفاده از ابزارهای اینترنتی بالا برده و در گام بعد کسب و کار خود را شروع کنید.

با واتساپ,تلگرام,اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی شروع کنید و بعد به سرعت پایگاه اینترنتی خود را افتتاح کنید.

 برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب ما تماس حاصل فرمایید کاشناسان گروه نرم افزاری آرین آماده اند تا با ارائه خدمات رایگان در زمینه ایجاد کسب و کار اینترنتی به سوالات شما عزیزان پاسخ دهند.

پست اختصاصی

تاریخ : 01/06/1399

نویسنده : مهندس مجتبی غلامپور

وبسایت : www.ArianTeam.com

 

...
wrong-way
  • design4
  • design4
design7