ضرورت و مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها در دنیای امروز

ضرورت و مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها در دنیای امروز

در سالیان اخیر همزمان با پیشرفت های فزاینده تکنولوژی های اطلاعاتی و ارتباطاتی بسیاری از تعاملات در دنیای واقعی به جهانی مجازی انتقال یافته است. اصلی ترین ویژگی این تکنولوژی ها یعنی به اصطلاح فشردگی زمان و مکان بسیاری از محدویت های جغرافیایی و زمانی در دنیای فیزیکی را از میان برداشته و فرصت های بدیعی را در اختیار کارآفرینان، صاحبان شرکت های فراملیتی و سایر افراد قرار داده است. راه اندازی کسب و کار اینترنتی این روزها در ایران نیز مانند سایر نقاط دنیا بسیار رو به افزایش هست. با توجه به اینکه در حال حاضر شاهد افزایش نرخ بیکاری هستیم، یکی از راه های ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری می‌تواند اهمیت بخشیدن به دنیای کسب و کار اینترنتی باشد. اگر یک کارآفرین موفق هستید که کسب و کار شخصی خود را دارید حضور در دنیای وب به شما کمک میکند که کسب و کار خود را توسعه دهید و مشتریان بیشتری جذب کنید یا اگر یک کارمند شاغل هستید و درآمد ثابتی دارید باید برای دراز مدت و آینده خود به فکر ایجاد یک منبع درآمد غیر فعال باشید، برای این منظور راه اندازی کسب و کار آنلاین می‌تواند بهترین گزینه باشد؛ چراکه دارای مزایای زیادی است که آن را از کسب و کار سنتی و عادی متمایز می‌کند. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می‌شود:

    1- ورود به دنیای وب و راه اندازی یک وبسایت نیاز به سرمایه کلان، مدرک و یا حتی شرایط سنی برای شروع ندارد.

مانند همه انواع کارآفرینی ها، راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی افراد را مستقل می‌کند. شروع کسب درآمد از اینترنت آن قدر آسان است که بدون نیاز به هیچ تشریفاتی می‌توانید کار خود را شروع کنید. مهم ترین سرمایه شما در این کار فکر و استعداد شماست. سرعت موفقیت شما هم بستگی به اشتیاق شما برای پول درآوردن دارد.

    2- به راحتی از هر کجا و در هر زمان کسب و کار خود را مدیریت می‌کنید.

    بر خلاف شغل های سنتی که به فضایی فیزیکی و محدود احتیاج دارند که تشکیلات، محصولات و لوازم کار خود را در آن بگنجانند؛ با یک کسب و کار آنلاین، بدون محدودیت مکانی، می‌توانید مخاطبان خود را جذب کرده و کالاها و خدمات خود را به آنها ارائه دهید. همچنین، در کسب و کار آنلاین شما آزاد هستید که هر کجا دوست دارید به کارتان بپردازید. در خانه و یا حتی کنار دریا! بدون اینکه نیاز باشد هر روز در ترافیک و در هوای گرم یا سرد به سرکار بروید.

    3- در این نوع کسب و کار شما خودتان کارفرمای خودتان هستید و هرجور که بخواهید کار می‌کنید.

    این حرفه تنها کاری است که به شما امکان می‌دهد هرچقدر که بخواهید درآمد خود را افزایش دهید. موفقیت شما در این کار فقط به انگیزه و تلاش شما بستگی دارد، نه به داشتن پارتی، کلک زدن یا شانس.

    4- با کسب و کار اینترنتی می‌توانید، همزمان دارای چند شغل باشید.

    اختيار برنامه ريزي و زمانبندي، امكان خودكارسازي فعاليت ها و كاهش هزينه‌ها به شما اين امكان را مي‌دهد كه بتوانيد چندين كسب و كار اينترنتي را هم زمان اداره كنيم و اين به معناي داشتن چندين منبع درآمد و دريافت پول بيشتر است.

    5- امکان اطلاع رسانی و ارائه‌ی خدمات بهتر به مشتریان را به شما می‌دهد.

    وقتی در فضای اینترنت با مخاطبان خود در ارتباط هستید، این مجال و شرایط فراهم است تا مشخصات کامل محصول یا خدمت خود را بطور کامل در اختیار مشتری قرار دهید و باعث رضایت و اطمینان خاطرِ او برای پرداخت پول و خرید محصول شوید. در حالی که در فروشگاه های سنتی، امکان و فرصت این مقدار اطلاع رسانی و آگاه سازی وجود ندارد

.

بازدهی بسیار بالا+سرمایه گذاری+کسب و کار آنلاین+ دنیای اینترنت+ برند+فروشگاه اینترنتی+فضای اینترنت +مشتریان +اطلاع رسانی +برنامه ريزي و زمانبندي+کسب و کار اینترنتی+کارفرما+راه اندازی یک وبسایت+دنیای وب+ضرورت و مزایای+طراحی سایت+کسب و کار+

 

    6- اگر حرفه‌ای عمل کنید، کارِ خودتان آسان تر می‌شود!

    وقتی از طریق اینترنت به کسب و کار می‌پردازید، دیگر لازم نیست منتظر بمانید تا مشتری بیاید و دست به کار شوید و برای خرید ترغیبش کنید یا به دنبال مشتری بدوید تا بیاید و کالای شما را بخرد! در فضای اینترنت، محصول یا خدمت شما همیشه در مقابل چشمان مشتریان قرار دارد و این مشتری است که به سمت شما می‌آید. چون هر چیزی را که لازم باشد در مورد محصول بداند، از طریق سایت شما دریافت خواهد کرد.

    7- نام برندتان را بر سرِ زبان‌ها بیندازید!

وقتی از طریق اینترنت در سطح وسیع نام و آوازه و خدمات تان را عرضه و مطرح می‌کنید، خود به خود، مزایای سایت و خدماتی که ارائه می‌کنید، دهان به دهان بین مشتریان می‌گردد و این خودش نوعی تبلیغات رایگان برای شما خواهد بود!

    8- دنیای اینترنت، امکان ارتباط دوسویه را برای شما فراهم می کند.

    این امکان برای مشتریان فراهم است که به راحتی درباره‌ی خدمات و کالاهای شما اظهار نظر کنند. این تعامل دو طرفه بین شما و مشتریان، بستر مناسبی را برای بهبود خدمات تان فراهم می‌کند. زمانی که شما با مشتریان خود ارتباط مستقیم داشته باشید و محصول را بدون واسطه به مشتری برسانید، می‌توانید با دریافت ایمیل آن ها و اطلاعات تماسشان، برای محصولات دیگر خود نیز با آن‌ها ارتباط برقرار کرده، تخفیفاتی را ارائه دهید، قیمت محصولات را خود تعیین کنید و در نهایت برای تبلیغ و ترویج محصولات و خدماتتان نیز هیچ محدودیتی نخواهید داشت و می‌توانید هر طور که دوست دارید محصولات خود را تبلیغ کنید.

    9- از طریق کسب و کار آنلاین بستر مناسبی را برای سرمایه گذاری فراهم کنید.

    وقتی از طریق اینترنت تبلیغ و فروش می‌کنید، علاوه بر خریداران و مصرف کنندگان، شما با سرمایه گذاران و صاحبان کسب و کار هم طرف حساب هستید. ممکن است با اطلاعاتی که از خودتان ارائه می‌کنید، کسانی باشند که علاقمند به همکاری با شما یا سرمایه گذاری در کسب و کار شما باشند. این خود فرصتی است برای رشد و شهرت و توسعه ی کسب و کارتان.

    10- با ارزان ترین شکل ممکن و با بازدهی بسیار بالا محصولات و کالاهای خود را معرفی، تبلیغ و فروش نمایید.

وقتی از طریق تبلیغات چاپی کالاها و خدمات خود را ارائه می‌کنید، هم به لحاظ زمانی که صرف طراحی و چاپ می‌شود و هم به لحاظ هزینه ی کاغذ و پارچه و بنر و تراکت و غیره خیلی به نفعتان نیست. اما وقتی از طریق اینترنت تبلیغ می‌کنید و می‌فروشید، هم از لحاظ زمانی و هم هزینه ها صرفه جویی می‌کنید و هم هر وقت که بخواهید می‌توانید بدون کمک از کسی در وب سایت خود تغییرات دلخواهتان را ایجاد کنید.

 

بازدهی بسیار بالا+سرمایه گذاری+کسب و کار آنلاین+ دنیای اینترنت+ برند+فروشگاه اینترنتی+فضای اینترنت +مشتریان +اطلاع رسانی +برنامه ريزي و زمانبندي+کسب و کار اینترنتی+کارفرما+راه اندازی یک وبسایت+دنیای وب+ضرورت و مزایای+طراحی سایت+کسب و کار+

 

شاید به خود می گویید: "من ایده ای برای راه اندازی کسب و کار آنلاین ندارم!!!"

نگران نباشید، کافی است ذهن خلاقی داشته باشید و بتوانید محتوای جذاب تولید کنید. مهم نیست در چه حوزه ای فعالیت می کنید و چه تخصصی دارید هر محتوای جذابی که تولید کنید مخاطبان خاص خود را در دنیای وب دارد. خواه یک موضوع پیچیده علمی یا صنعتی باشد خواه دلنوشته های روزانه شما!!! مهم جذاب بودن قلم شماست.

 

...
the-necessity-and-benefits-of-website-design-for-businesses-in-todays-world
  • design4
  • design4
design7