طراحی لوگو ساده برای استارتاپ ها (لوگستر)

طراحی لوگو ساده برای استارتاپ ها (لوگستر)

اگر قصد طراحی لوگو ساده‌ ای دارید و سرعت در طراحی لوگو برایتان اهمیت دارد، لوگستر ابزار مناسبی برای شماست. به جرات می توان گفت در سرعت طراحی لوگو، لوگستر حرف اول را می زند. سرعت بالای لوگستر در طراحی لوگو ساده باعث می شود که شما زمان بیشتری برای پرورش و شکل دادن به ایده ی اصلی طراحی لوگو ساده خود داشته باشید.

    لوگستر برای استارتاپ ها که بودجه کافی برای طراحی لوگو ساده ندارند یا نمی خواهند هزینه ی زیادی برای آن کنند، گزینه ی بسیار خوبی به شما می رود

برای استفاده از ابزار رایگان لوگستر جهت طراحی لوگو ساده در اینجا کلیک کنید. .

علاوه بر این سرعت نیز برای استارتاپ ها اهمیت زیادی دارد و به کمک لوگستر می توانند به طور سریع دست به طراحی لوگو ساده بزنند. لوگستر یک لوگو ساز رایگان بوده و کار با آن بسیار ساده است

.

طراحی لوگو ساده با لوگو ساز

برای طراحی لوگو پس از ورود به سایت و انتخاب گزینه ی “ساخت یک لوگو“ وارد بخش “Logo creation wizard” می شوید. در قسمت اول شما باید نام شرکت یا برند خود را وارد کنید و زمینه ی فعالیت آن را هم انتخاب نمایید. همچنین در زیر نام شرکت بخشی برای اضافه کردن شعار برند لحاظ شده که اگر می خواهید شعار برندتان در لوگو وجود داشته باشد آن را هم پر کنید.

طراحی لوگو آسان

پس از وارد کردن اطلاعات و زدن دکمه ی بعد، وارد بخشی می شوید که در آن تعداد زیادی لوگوی آماده قرار دارد. در این صفحه بیشتر روی طرح آیکون  لوگوها تمرکز کنید تا ایده بگیرید. ده ها صفحه که هر کدام شامل ۱۰ لوگو هستند به شما پیشنهاد می شود.

طراحی لوگو آسان

پس از انتخاب یک کانسپت و زدن دکمه ی ادیت کانسپت لوگو، شما وارد بخش ویرایشگر لوگستر می شوید. البته اگر لوگو مورد نظر شما نیاز به تغییر ندارد می توانید دکمه ی بعدی را بزنید و از این مرحله عبور کنید.

در بخش ویرایشگر لوگستر شما می توانید نوع فونت، شکل آیکون ها و رنگ ها را تغییر دهید. همچنین دارای حالت های پیش فرضی برای نحوه قرار گیری نوشته ها و آیکون ها می باشد که شما می توانید از طریق موس و با حرکت دادن المان ها و با تغییر سایز آن ها به طور دلخواه لوگو ساده مورد نظر خود را طراحی کنید.

لوگستر بیش از ۱۹۰۰ آیکون با قابلیت تغییر رنگ در اختیار شما قرار می دهد. حتی اگر لوگوستر دقیقا لوگوی مناسب شما را نسازد، قطعا در طراحی آرم و شکل گیری ایده به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

,طراحی لوگو جذاب و ساده با لوگو سازطراحی لوگو آسان

 

در مرحله ی چهارم می توانید چک کنید که برای نمونه لوگوی شما در کارت بیزنس و سایر لوازم برندینگ به چه شکلی نمایش داده می شود و نمونه ای از آن ها را مشاهده کنید. همچنین در صورت نیاز می توانید لوگوی خود را ادیت کنید و تغییر دهید.

,طراحی لوگو جذاب و ساده با لوگو سازطراحی لوگو آسان

پس از زدن دکمه ی ذخیره وارد صفحه ای می شوید که از شما می خواهد برای دریافت لوگو در سایت ثبت نام کنید. شما می توانید از طریق ایمیل و پاسخ به تاییدیه و یا با استفاده از شبکه های اجتماعی به صورت راحت تری در سایت ثبت نام نمایید و لوگوی خود را ذخیره کنید.

برای ذخیره لوگو می توانید از نسخه ی رایگان استفاده کنید که دارای ابعاد کوچکتری است و نسخه هایی با ابعاد بزرگتر و کیفیت بهتر پولی می باشند. با زدن دکمه ی دانلود فایل زیپی دانلود می شود که در آن چند نسخه ی png از لوگوی شما با پس زمینه و حالت های مختلف قرار دارد

,طراحی لوگو جذاب و ساده با لوگو سازطراحی لوگو آسان.

در پایان لازم به ذکر است که لوگستر با توجه به امکاناتی که در اختیار کاربر قرار می دهد ابزاری بسیار مناسب برای طراحی لوگو ساده به صورت رایگان می باشد. همچنین شما می توانید با اشتراک گذاری لوگو با دوستانتان به راحتی نظر آن ها را درباره ی طراحی لوگو خود بگیرید و بازخورد آن ها را نیز دریافت کنید

:.

...
simple-logo-design-for-startups
  • design4
  • design4
design7