انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های معتبر  

انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های معتبر  

روش های گوناگونی برای بهبود سئوی سایت پیشنهاد شده است، اما انجام هریک از این روش ها منوط به پیشرفت سایت در زمینه سئو نیست. یکی از روش های مطمئن در این زمینه، انتشار رپورتاژ آگهی در وب سایت های معتبر است، مزیت این روش معرفی وب سایت شما در بستر بزرگی از مخاطبان است.

از گذشته تا به کنون تبلیغات به عنوان برترین روش برای معرفی کالا و خدمات شناخته شده است، افراد در گذشته به صورت سنتی و از طریق چاپ بنر، کاتالوگ و ... و انواع روش های که دارای محدودیت های زمانی و مکانی هستند اقدام به تبلیغات می نموده اند. با پیشرفت تکنولوژی و ظهور اینترنت این زمینه برای افراد ایجاد گردید که کالا و خدمات خود را در سطح جهانی و بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی معرفی نمایند.

وب سایت های معتبر به عنوان یک بستر اینترنتی پرمخاطب از جمله مکان های مناسب جهت تبلیغات و معرفی کالا و خدمات است و این امر از طریق یک رپورتاژ آگهی قوی و با محتوای مفید انجام پذیر است.

رپورتاژ آگهی چیست؟

درج رپورتاژ آگهی در وب سایت های معتبر به عنوان یک فاکتور ویژه برای گوگل می باشد، از جمله شاخص های مد نظر گوگل برای پیشرفت سئوی یک سایت لینک دهی مطالب در وب سایت های معتبر است و این ویژگی به عنوان یک امتیاز ویژه برای وب سایت در گوگل ثبت می گردد.

برای این امر لازم است تا رپورتاژ آگهی مورد نظرتان را در یک وب سایت معتبر منتشر نمایید، از جمله ویژگی های وب سایت های معتبر اینست که امکان درج رپورتاژ آگهی به صورت فالو باشد و بعد از مدتی لینک های موجود در رپورتاژ را حذف نکند و یا به اصطلاح به صورت no follow  نشود.

می بایست رپورتاژ آگهی در قسمت هایی مانند جدیدترین و یا آخرین مطالب و یا جدیدترین اخبار وارد گردد این امر باعث افزایش آمار بازدید شما خواهد شد، و نتیجه این امر جایگزاری مطالب شما در صفحه جستجوی گوگل خواهد بود. توجه به این موضوع به عنوان یک اصل مهم در سئو سایت، ایندکس شدن تمام مطالب و صفحات سایت در موتور جستجوگر گوگل است.

مهمترین ویژگی های محتوای خوب

مهمترین فاکتورهای لازم برای تولید محتوای خوب شامل موارد ذیل است:

1-    مطابق با نیاز کاربران باشد

2-   برای مخاطب جذاب باشد

3-   کسب و کار و خدمات شما رو به بهترین حالت ممکن معرفی نماید.

4-   مطابق با قوانین و قواعد رپورتاژ نویسی باشد تا مورد تایید وب سایت های معتبر گردد.

5-   با توجه به آخرین آپدیت های گوگل، تولید محتوای مناسب تاثیر بسزایی در افزایش امتیاز وب سایت در رنکینگ گوگل دارد و نتیجه این امر بهبود سرعت شناسایی مطالب توسط گوکل و بالا آوردن مطلب مورد نظر در رتبه های نخست جستجو می باشد.

درج لینک های هدفمند

برای نوشتن یک رپورتاژ آگهی مفید می بایست در ابتدا کلمات کلیدی مورد نظر خود را مشخص نمایید سپس با توجه به کلمات کلیدی مد نظرتان به تولید محتوا پرداخته و در نهایت به لینک سازی هدفمند با توجه کلمات کلیدی مد نظرتان می باشد.

هدف نهایی از تولید رپورتاژ اگهی امکان درج لینک هدفمند در یک وب سایت معتبر و پربازدید است، در کل لینک سازی می تواند به سه صورت انجام شود.

1-   لینک سازی با محتوای مشاوره ای:

در تولید یک رپورتاژ آگهی با محتوای مشاوره ای، می بایست به این نکته توجه داشت که تا آخرین مراحل و حتی موقع ارائه پیشنهاد برای محصولات خود به عنوان یک مشاور جهت کمک و برطرف کردن نیاز کاربران خود هستید، جهت اعتماد کاربران علاوه بر تولید محتوا به صورت مشاوره ایی، می بایست لینک های واقعا مفید و کاربردی را جهت رفع نیاز کاربران در متن مورد نظر قرار دهید.

2-   لینک سازی با محتوای اطلاع رسانی:

جهت معرفی کالا و خدماتی که ممکن است، افراد مختلف اطلاعی از آن نداشته باشند می توان به وسیله یک رپورتاژ آگهی یک توضیح مختصر از کالا و خدمات خود را ارائه داده و به وسیله لینک سازی هدفمند برای توضیحات تکمیلی به وب سایت خود تان ارجاع دهید.

3-   لینک سازی با محتوای فروش:

مرحله نهایی بعد از ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم، اطلاع رسانی درباره محصولات و ارجاع کاربران به مطالب مفید از طریق لینک سازی هدفمند و در نتیجه جلب اعتماد و رضایت کاربران، مرحله فروش است. و این امر از طریق یک لینک جهت اتصال کاربر به صفحه فروشگاه وب سایت شماست، در واقع شما از این طریق با ارائه محصولات و خدمات خود به رفع نیاز کاربران و مشکلات آنها پرداخته اید.

 

 

فعالیت های لازم برای رسیدن به هدف مورد نظر:

اصولا متن های طولانی خارج از حوصله کاربران است، همچنین مطالبی که دارای محتوای آموزشی و کاربردی است برای کاربران بسیار جذاب است و در نتیجه محتوای شما را به راحتی دنبال می کنند.

توجه به این نکته که متن مورد نظر باید به گونه ایی باشد که نیاز کار را برطرف نماید و در عین حال یک پیشنهاد ویژه برای او داشته باشد در غیر این صورت توجهی به محتوای شما نخواهد کرد و شما به هدف نهایی خود نخواهید رسید.

همچنین درج رپورتاژ در یک وب سایت معتبر برای کاربران جهت اثابت معتبر بودن وب سایت و مفید بودن مطالبان نیاز بسیار موثر خواهد بود. انتشار مطالب کاربردی و مفید باعث افزایش میزان علاقه و توجه کاربران به مطالب وب سایت شما و در نتیجه افزایش میزان بازدید و بالا رفتن امتیاز وب سایت در رنکینگ گوگل خواهد گردید.

مزیت رپورتاژ آگهی قدرتمند

علاوه بر تولید یک محتوای قوی به عنوان رپورتاژ اگهی، نیاز به تولید چندین محتوای با ارزش و کاربردی جهت جلب رضایت کاربران لازم است. اگر محتوای تولید شده واقعا مفید و کاربردی باشد و به عنوان یک پیشنهاد کاربردی بتواند کمکی به کاربر کند، در واقع شما توانسته اید با جلب رضایت و اعتماد کاربر بستر مناسب جهت فروش کالا و خدمات خود ایجاد نمایید.

بعد از جلب اعتماد کاربران لازم است به گونه ایی به صفحه فروش لینک داده شوند تا بتوانند به راحتی عملیات خرید را انجام داده و شما نیز به هدف خود برسید. رمز موفقیت در هریک از مراحل فوق و رسیدن به مرحله نهایی و فروش نگارش یک محتوای مفید و کاربردی برای کاربر است.

ویژگی وب سایت های معتبر جهت انتشار رپورتاژ آگهی

برای انتشار رپورتاژ اگهی به دو صورت می توان اقدام نمود، در روش نخست انتشار رپورتاژ آگهی در وب سایت های که در زمینه کاری شما کمتر فعالیت نموده اند و روش دوم انتشار رپورتاژ اگهی در سایت هایی که در زمینه کاری شما نیز فعالیت دارند و زمینه ساز رقابت شما با سایر افراد گردد. در نهایت خود شما هستید که تصمیم می گیرید به چه صورت اقدام به انتشار رپورتاژ نمایید ولی نکته اساسی انتشار رپورتاژ آگهی در یک وب سایت معتبر است.

رپورتاژ آگهی رایگان

انتشار رپورتاژ آگهی و هزینه های مربوط به آن به جهت بهبود سئو و ارتقاء رتبه سایت با توجه به کلمات کلیدی مد نظر در نتایج گوگل است. انتخاب وب سایت های که امکان درج و انتشار رپورتاژ اگهی را به صورت رایگان و ارزان می دهد نتایج مطلوبی را که وب سایت های پر بازدید با هزینه بالاتر را نخواهد داشت، اصولا در وب سایت های معتبر و با دامین آتوریتی بالا هزینه درج و انتشار رپورتاژ آگهی بالاست و انتشار  ریپورتاژ آگهی رایگان و رپورتاژ آگهی ارزان در این زمینه راهکار مناسبی نخواهد بود.

قیمت رپورتاژ آگهی با توجه به میزان بازدید کننده و دامین آتوری وب سایت مشخص می شود. افراد می بایست برای خرید رپرتاژ آگهی به اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند. در نهایت هزینه رپورتاژ آگهی بسته به فاکتورهای لازم برای یک وب سایت معتبر مشخص می شود.

برای یک نمونه از وب سایت های معتبر در زمینه درج آگهی می توان به درج رپورتاژ آگهی در زومیت اشاره نمود، وب سایت zoomit رپورتاژ آگهی مرجع مناسبی برای درج رپرورتاژ اگهی جهت بهبود سئو و افزایش امتیاز وب سایت در رنکینگ گوگل است، در این وب سایت ده ها نمونه رپرتاژ آگهی از سایر وب سایت ها درج شده است.

انتخاب عنوان مناسب برای رپورتاژ آگهی

انتخاب یک عنوان قوی برای رپورتاژ اگهی نقش بسیار مهمی در جلب توجه کاربر برای خواندن و اعتماد نمودن به مطلب شما خواهد داشت.

به طور مثال انتخاب تیتر مناسب برای رپورتاژ آگهی یک وب سایت ارائه دهنده غذا، باید به گونه ایی باشد که افراد گرسنه و یا علاقمند به غذا را به راحتی جذب خود نماید، مثلا:

1-   یک پرس غذا = 20 هزار تومان

2-   یک پرس غذای خوشمزه فقط 20 هزار تومان مگه می شه؟

با توجه به تمامی مطالب فوق می توان نتیجه گرفت بهترین و سریعترین روش برای جلب اعتماد کاربر و در نهایت فروش محصولات و خدمات درج یک رپورتاژ آگهی مفید با تمامی نکات درج شده در بالا در یک وب سایت معتبر و پر مخاطب است.

 

جهت رسیدن به رویاهاتان با ما همراه شوید.

 

...
publication-of-advertisement-reports-on-reputable-sites
  • design4
  • design4
design7