6 منبع ترافیک وب مطابق با گوگل آنالیتیکس


  • پنج شنبه 11 خرداد 1402 1 ژوئن 2023
  • مقالات سایت
  • 1530 بازدید
6 منبع ترافیک وب مطابق با گوگل آنالیتیکس


گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) یکی از قدرت‌مند‌ترین برنامه‌های تجزیه و تحلیل وب است که امروز در دسترس همه‌ی افراد قراردارد. یک امکان کارآمد که مانند بسیاری از بسته‌های پیشنهادی گوگل، رایگان و بدون پرداخت هیچ‌ هزینه‌ای ارائه شده است. یکی از کاربردهای گوگل آنالیتیکس، شناسایی منابع ترافیک وبسایت شماست. این منابع نشان می‌دهند که کاربران بیشتر از چه طریقی سایت شما را می‌یابند و باید درگام‌های بعدی روی کدام یکی از این منابع بیشتر سرمایه‌گذاری کنید.
 

1- ارگانیک

بازدیدهایی هستند که به طور مستقیم از طریق موتورهای جستجو می آیند. برای افزایش تعداد بازدیدهای ارگانیک باید رنکینگ سئوی خود را بهبود ببخشید.

 

2- مستقیم
این ترافیک از سمت بازدیدکنندگانی می آید که در حال حاضر در جریان وبسایت شما هستند و به طور مستقیم URL وبسایتتان را سرچ می کنند.


 

3- شبکه اجتماعی       
این ترافیک از سمت بازدیدکنندگانی می آید که در حال حاضر در جریان وبسایت شما هستند و به طور مستقیم URL وبسایتتان را سرچ می کنند.

 

4-  ارجاعی
این ترافیک از لینک هایی که وبسایت های دیگر به وبسایت شما داده اند، می آید. هر چه تعداد این لینک ها بیشتر باشد، بازدیدهای ارجاعی بیشتری خواهید داشت و این به سئوی سایت شما کمک می کند.


5- ایمیل مارکیتینگ 
این ترافیک از کمپین های ایمیل مارکتینگ می آید. این منبع می تواند بازدیدکننده های با کیفیتی را جذب کند. جهت داشتن این ترافیک، ابتدا باید برای ایمیل مارکتینگ استراتژی تدوین کنید.

 


6- تبلیغات کلیکی (ppc)

ترافیکی است که از گوگل ادز، دیسپلی و ... که سعی در بهینه سازی کمپین شما و گرفتن بازدید بیشتر با همان بودجه دارند، می آید.

 

  • اشتراک گذاری :

مدیر سایت
به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیاز به این مطلب : 20

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دسته ها

(infogroup group="10021" masterclass="post-side-item section-box")(/infogroup)
پشتیبانی
آخرین بازدید لحظاتی پیش
سلام دوست عزیز
شما میتوانید برای برقراری ارتباط و گرفتن راهنمایی از کارشناسان خبره ما در تلگرام به ما پیام دهید