14 ایده کسب‌ و کارآنلاین - قسمت 9

14 ایده کسب‌ و کارآنلاین - قسمت 9

کارآفرین بودن به این معنا نیست که فروشگاهی را افتتاح و طبقه‌ بندی نمایید تا مهارت‌ها یتان را به نمایش گذاشته و از این طریق پول به دست بیاورید. اینترنت فرصت‌های گران‌ بهایی برای شروع کسب‌ وکار به شما می‌دهد که اغلب هزینه چندانی هم برایتان ندارند. با تمرکز بر نقاط قوت خود، قادر به ایجاد فهرستی از مشتریان و شروع کسب‌ وکار آنلاین خودخواهید بود. این کسب‌ وکارها به شما اجازه می‌دهند که به‌صورت تمام‌ وقت یا پاره‌ وقت به کارآفرینی بپردازید:

۱- مشاور SEO
آیا از زیروزبرهای موتورهای جستجو آگاهی دارید و می‌خواهید در پلتفرم‌هایی مانند تحلیل‌گر گوگل مهارت‌یابید؟ صاحبان بسیاری از شرکت‌های کوچک، چیز زیادی در مورد تأثیربهینه‌سازی موتورجستجو (SEO) بر کسب‌وکارشان ندارند. آموزش صاحبان کسب‌وکار در مورد قدرت SEOمی‌تواند به آن‌ها در انتقال ویژگی‌هایSEOپسند تر در وب‌سایتشان کمک کند. از مهارت‌های خود استفاده کنید تا به صاحبان کسب‌وکار چگونگی خواندن و استفاده از تحلیل‌های داده به شیوه صحیح و چگونگی استفاده درست از کلیدواژگان و محتوای ساختاری را برای ایجاد ترافیک بیشتر نشان دهید.

۲- آماده‌ سازی کسب‌وکار
اگر شما تجربه و دانش زیادی دارید، پس چرا کسب‌وکاری که الهام‌بخش کارآفرینان برای موفقیت باشد دست‌وپا نکنید؟ شما می‌توانید از مهارت‌های خود برای کمک به صاحبان کسب‌وکار براییک شروع خوب استفاده کنید. برای نشان دادن مهارت‌ها و دانش خود و ارائه آن به مشتریان می‌توانید مقالاتی در مورد کسب‌وکار خود در پلتفرم‌هایی مانند لینک دین بنویسید.

۳- خرده‌ فروش متخصص
فروشگاه‌های تخصصی در حال حاضر، تخصص ویژه مکان بازار محسوب می‌شوند. در این هنگام بهتر است فروشگاه آنلاینی را برای دسترسی به مشتریانی که به دنبال محصولات خاص هستند دایر کنیم. مخاطبانی برایهمه‌چیز وجود دارد، از مبلمان خانه عروسک گرفته تا تهیه غذای ارگانیک سگ. از طریق خدمات میزبانی وب با ویژگی سبد خریدیکپارچهیا با نرم‌افزار تجارت الکترونیک،کسب‌وکار شما قادر به عملیاتی نمودن آن در کسری از زمان خواهد بود. حتی بسیاری از فروشندگان محصولات را از طرف شما به مشتریان حمل می‌کنند و این به آن معناست که لازم نیست موجودی بسیار زیادی داشته باشید.

 ۴- مشاور رسانه اجتماعی
شرکت‌های بزرگ از موسسه یا کارکنان تمام‌وقت برای انجام حساب‌هایتوییترییا فیس‌بوک استفاده می‌کنند، اما کسب‌وکارهای کوچک اغلب مجبور به مدیریت بازاریابی رسانه اجتماعی خود هستند. صاحبان کسب‌وکار با داشتن مسئولیت‌های فراوان اغلب بسیار پرمشغله هستند و اهمیت رسانه اجتماعی را نادیده می‌گیرند. یک مشاور می‌تواند به شما در تعیین بهترین تاکتیک‌ها، ارسال برنامه‌ها و محتوا برای مخاطبین هدف کمک کند. همگام با افزایش فالوورها، کسب‌وکار شما نیز گسترش خواهد یافت.

Affiliate marketing+نگارش کتاب‌های اینترنتی+پشتیبانی فنی از راه دور+فروشگاه کالاهای مجازی+ فروشنده صنایع‌دستی+ توسعه اپلیکیشن‌ها+بازاریابی پورسانتی+فریلنسرهای حرفه‌ای +دستیار+ نظارت بر عملکرد+نوشتن رزومه+ نامه پوششی+ طراحی وب+مشاور رسانه اجتماعی+خرده‌ فروش متخصص+ آماده‌ سازی کسب‌وکار+14 ایده کسب‌ و کارآنلاین +ایده کسب‌ و کارآنلاین +کارآفرین+مشاورSEO+ SEO

 ۵- طراحی وب
هیچ‌چیز بیشتر از طراحی ضعیفیکوب‌سایت نمی‌تواند به اعتبار آن صدمه بزند. اگر شما به اهمیت طراحی واقف باشید می‌توانید خدماتی برای ایجاد وب‌سایت‌های چشم‌نواز و جذاب در کسب‌وکارهای کوچک آغاز کنید. مهارت خود را بر استفاده کارآمد از صاحبان کسب‌وکاری قرار دهید که می‌خواهند حضور آنلاین داشته باشند. پورتفولیویی جامع ایجاد کنید و سپس وب‌سایت خود را برای نمایش جریان مستمری از مشتریان خلق کنید.

۶-نوشتن رزومه / نامه پوششی
اگرچه حقیقت تلخ است اما رزومه‌ای برجسته و نامه پوششی مناسب می‌تواند موجب تمایز شما از سایر درخواست‌کنندگان شغلی باشد. اگرچه ممکن است فهرست کردن تجارب شغلی کاری آسان باشد اما هنر «رجزخوانی همراه با فروتنی» کار هرکسی نیست. با کمک گرفتن از سایرین برای نوشتن رزومه‌ای برجسته شغل پیدا کنید. سرمایه‌گذاری بر برندینگ رسانه اجتماعی بسیار حائز اهمیت است.

۷- دستیار / نظارت بر عملکرد
آیا مهارت‌های سازمانی خود را بی‌عیب و نقص می‌دانید؟ تبیین وظایف چیست؟ آیا می‌توانیدبه‌سرعت و با کارآمدی این وظایف را انجام دهید؟ شاید زمان طرح مهارت‌ها بری استفاده کارآمد از طریقیک دستیار آنلاینیا نظارت بر عملکرد فرارسیده است. شرکت‌هایی مانند TaskRabbitیاZirtual به شما امکان ثبت وظایفی که می‌خواهید تکمیل شوند خواهد داد، وظایفی مانند پژوهش داده، دستیار مجازییا اجرای پیغام‌ها از این قبیل هستند و می‌توانند شروع به مشتری آوری می‌نمایند.

 ۸- فریلنسرهای حرفه‌ای
ممکن است به فریلنسینگبه‌عنوانیک شغل فکر نکنید، اما شرکت‌های زیادی هستند که به دنبال کارکنان قراردادینیمه‌وقت برای تکمیل شکاف‌های مهارتی‌شان هستند و خیلی سخت نیست که با انواع خدمات فریلنس بتوانید شغل ایجاد کنید. بسته به مجموعه مهارت‌های شما، می‌توانید برای شرکت‌های مختلف و در زمینه‌های مختلف کارکنید.

 ۹- بازاریابی پورسانتی (Affiliate marketing)
اگر فردی هستید که عاشق بررسی مشتریان در سایت‌هایی مانند آمازون هستید، پس دیگر این کار را به‌رایگان انجام ندهید. بازاریابی کلامی کماکان راهگشای بسیاری از شرکت‌ها است و بسیاری از کسب‌وکارها مایل به اشتراک‌گذاری بخش زیادی از سود خود با افرادی هستند که محصولاتآن‌ها را در بین عموم افراد ترویج می‌کند. اگر وب‌سایت شخصی با تعداد فالووکننده‌هایزیاد دارید می‌توانید نمونه‌های رایگان خود را به Smart Passive Income بفرستید و به شرح سه نوع بازاریابی پورسانتی پرداخته و توضیح دهید که کدام‌یک از آن‌ها سودآورتر است.

 ۱۰- نگارش کتاب‌های اینترنتی
نویسندگی کاری آسان است. اکنون با خوانندگان اینترنتی، خود انتشاری به واقعیتی برای نویسندگانی که هرگز از سوی شرکت‌های انتشاراتی به خدمت گرفته نشده‌اند، تبدیل‌شده است. با ابزارهای بازاریابی صحیح می‌توانید با موفقیتکتاب‌های خود را از آشپزی و کاهش وزن گرفته تا املاک و مستغلات منتشر کنید.

۱۱- پشتیبانی فنی از راه دور
بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک، بودجه‌ای برای استخدام کارمند ITتمام‌وقت ندارند و تا زمانی که دستگاه‌هایشان سرپا باشد، به‌طورمعمول از خدمات دوستان و خانواده استفاده می‌کنند. اگر شما تجربه‌ای در زمینه کار با رایانه‌ها و شبکه‌ها دارید، می‌توانید نیازآن‌ها را با ابراز تمایل و ارائه پشتیبانی فنی از راه دور مرتفع سازید.

Affiliate marketing+نگارش کتاب‌های اینترنتی+پشتیبانی فنی از راه دور+فروشگاه کالاهای مجازی+ فروشنده صنایع‌دستی+ توسعه اپلیکیشن‌ها+بازاریابی پورسانتی+فریلنسرهای حرفه‌ای +دستیار+ نظارت بر عملکرد+نوشتن رزومه+ نامه پوششی+ طراحی وب+مشاور رسانه اجتماعی+خرده‌ فروش متخصص+ آماده‌ سازی کسب‌وکار+14 ایده کسب‌ و کارآنلاین +ایده کسب‌ و کارآنلاین +کارآفرین+مشاورSEO+ SEO

 ۱۲- فروشگاه کالاهای مجازی
افراد بسیاری هستند که تخصص ویژه‌ایدرفروش اقلام دست‌دوم دارند. خود را با برپایی وب‌سایتی مستقل به‌عنوانفروشگاه‌های مجازی که از خدمات مدیریت‌شده مانند Google Checkout برای مدیریت تبادلات استفاده می‌کندبه‌صورت برند درآورید. تصاویرباکیفیت خوب و کپی‌های جذاب از محصولاتتان شمارا قادر به ایستادگی در جریانی از کاربران اینترنتی خواهد نمود که سعی دارند اقلام دست‌دوم خود را بفروشند.

۱۳- فروشنده صنایع‌دستی
سایت‌های آنلاین مانند Etsy و ArtFire پلتفرم‌هایی هستند که برای هنرورانی که می‌توانند منبع ثابتی از اقلام دست‌ساز باکیفیت بسیار کاربردی هستند. هزینه‌های استارت‌آپ بسیار پایین خواهد بود اگر شما موادتان را به‌صورت عمده از تأمین‌کننده بخرید.

۱۴- توسعه اپلیکیشن‌ها
اکنون برنامه‌های موبایلی محبوب‌تر از همیشه هستند و افراد پول خوبی برای مدیریت زندگی خود از طریق اسمارت‌فون‌ها می‌پردازند. اگر ایده خوبی در سردارید و اتفاقاً با برنامه‌نویسی نیز آشنایی دارید، می‌توانیددست‌به‌کار شوید و app خودتان را بسازید. اگر صرفاً ایده‌ای دارید و زیروبم‌های چگونگی تحقق آن به واقعیت را نمی‌دانید، بسیاری از نرم‌افزارهای توسعه دهنده در جستجوی همکاری با افراد خالق اینapp ها هستند.

...
14-online-business-ideas-part-9
  • design4
  • design4
design7