افزایش فروش سایت با شبکه های اجتماعی

افزایش فروش سایت با شبکه های اجتماعی بازدید : 203

Alternate Text

 

 هم اکنون شبکه‌ های اجتماعی طرفداران زیادی دارند و استفاده صحیح از شبکه‌ های اجتماعی می‌‌تواند افزایش فروش سایت ما را به دنبال داشته باشد. حتی بزرگترین برندهای کسب و کار که در فیس بوک زمانی ترافیک خوبی داشتند دیگر به راحتی نمی توانند به آن سطح از ترافیک برسند و در واقع بطور متوسط به ۶% رسیده است یعنی از هر ۱۰۰ نفر ۶ نفر پست‌ها را می بینند!

شبکه‌های اجتماعی یک منبع رایگان ترافیک برای مدت طولانی نیست، اگرچه شما با تیم‌تان می‌توانید وقت بگذارید تا پست‌های مناسب، عالی، جذاب و نوع پیشرفته BuzzFeed یا Tastemade را در آن بسازید تا افزایش فروش سایت خود را امکان پذیر کنید.

آیا با این وضع، شبکه‌ های اجتماعی منسوخ شده است؟ خیر، اصلا اینطور نیست!

حتما تا به حال خبرهایی حاکی از اینکه چطوری بعضی از فروشند ه های آنلاین  در تبلیغات  فیس بوک به *X% ROI رسیده اند  و چطوری بعضی های دیگر با استفاده از Snapchat به Y% ROI* رسیدند. پیدا کردن خبرهای این گونه آسان است. ولی  یافتن خبرهای صفر بودن ترافیک با کار واقعی در تجارت الکترونیکی در کانال های اجتماعی خیلی کم ونادر است.

خبرهای دیگری از فروشندگان آنلاین مبنی بر تنزل ترافیک شان در رسانه اجتماعی می شنویم. از طرف دیگر، فروشندگان آنلاین دیگری وجود دارد که بی سروصدا از رسانه اجتماعی  به مقدار شگفت انگیزی پول در می آورند!

در واقع این واقعیت که شبکه های اجتماعی این سال ها نقش پر رنگی در وبسایت ها ایفا می کنند و می توانند با بالا بردن ترافیک باعث پیشرفت کسب و کار اینترنتی شما شوند!

در زمان طولانی تر استفاده از صرفا یک صفحه فیس بوک و یا اینستا گرام برای کارتان کفایت نمی کند، بلکه اگر شما می خواهید ترافیک بیشتری از رسانه اجتماعی کسب کنید و فروشگاه آنلاین تان را به سرعت توسعه دهید نیاز دارید برای نرخ بازگشت سرمایه  بالا در شبکه های اجتماعی تمرکز و دسترسی بیشتری داشته باشید. لیست کانال های موجود در وب سایت های رسانه های اجتماعی به شرح ذیل، نرخ بازگشت سرمایه بهتری نسبت به کانال های معمول نسبت به هر صفحه فیس بوک می دهند.

 -1 گروه های فعال در فیس بوک

چنانچه میخواهید مشکل کمبود ترافیک را حل کنید باید از گروه های فعال در فیسبوک استفاده کنید!

 

با این کار تقریبا می توانید به میزان زیادی فروش خدمات و محصولات خود را افزایش دهید. هر کسی می داند که یک فروشگاه اینترنتی خوب با اینکه یک برند کوچک باشد اما مطمئنا راهی را برای کاهش عیب و رسیدن به یک سطح فروش خوب پیدا می شود که یکی از راه های کاربردی برای پیشرفت کسب و کار عضویت در گروه های فیس بوک می باشد.

در گروه های فیس بوک،  هرمحصول منسوخ شده یک بار دیگر احیاء می شود. در واقع  انتخاب مردم از جوامع محلی به گروه های فعال فیس بوک که به صورت تیم ها، گروه ها،جوامع و غیره سازماندهی می شوند، هدایت می شود.

دلایل مضاعفی وجود دارد که چرا گروه های فیس بوک برای تجارت الکترونیکی،کانال های سودمندی هستند؟

گروه های فیس بوک خیلی دقیق و هدفمند می باشند. اعضای گروه ها بطور معمول در بازار برای تهیه و جستجوی چیز های جالب برای خواندن، خریدن و به اشتراک گذاشتن در صفحه شما، هماهنگ هستند، و تمرکز دارند.

عملا با این کار به ترافیک ۱۰۰% می رسید. برخلاف صفحه های فیس بوک که متوسط به حدود ۶% ترافیک خواهید رسید! پست های شما در داخل گروه ها، اخبار سایت اعضا را به همه می رسانند. بیشتر ترجمه های رسیده، انتخاب می شوند که اگر خوب انجام شود برای سایت ترافیک ایجاد می کند و منجر به پیشرفت کسب و کار شما خواهد شد.

  2- تبلیغات فیس بوک با ردیابی

شما می دانید که  این روزها چه چیز هایی درباره بازاریابی رسانه های اجتماعی گفته می شود؟

بعضی از روش ها، حقیقت دارد. فیس بوک متهم به دستکاری سازمان یافته در استقبال بیشتر مردم به تبلیغات و اینکه تغییرات اخیر اینستا گرام باعث اتلاف اساسی در ترافیک می شود، شده است.

آیا شما  Canvas people را می شناسید؟ آنها یک سرویس چاپ عکس آنلاین هستند. وقتی آنها می خواهند ترافیک فروش و آگهی برندشان را افزایش دهند، به تبلیغات فیس بوک مراجعه می کنند.

همراه با متن ها و تم های زیبا در تبلیغات (برای مثال، صحبت های تبلیغاتی آنها درباره لحظه های خاص در زندگی مانند نامزدی، بچه دار شدن وغیره)، تبلیغات فیس بوک آنها با عکاسان هدفمند، مردم علاقه مند در عکس ها، مادران، رقص کنندگان و غیره  وجود دارد که خیلی هدفمند تعیین شده اند.

در پایان عملیات آنها نزدیک به چهار هزار فروش در ROI of 1.5xنرخ بازگشت سرمایه) داشتند. درست است که خیلی مقدار بزرگی نیست، اما واقعیتی است که همراه با این موضوع در صفحه آنها ۱۸۰۰۰۰ مراجعه کننده به ارمغان آورده است و در ادامه، ترافیک سایت توسط فیس بوک بیشتر می شود.

تبلیغات فیس بوک با هدفمندی درستی که دارد برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی گزینه ی مناسبی است!

تبلیغات فیس بوک در بین فروشندگان آنلاین چند مورد نامطلوب دارد. اغلب، هدف گذاری آن خیلی گسترده یا خیلی بی ربط است .مسلما شما باید هدف گذاری تان  را کاملا مشخص کنید سپس  در فیس بوک شروع به تبلیغات کنید. خوشبختانه شما می توانید یک مقدار کمی در حدود پنج دلار را برای یک روز برای تبلیغات در فیس بوک در نظر بگیرید و هر روز برای یک هفته امتحان کنید.

3-  Snapchatو  influencer

Wet Seal یک برند لباس است که تصمیم گرفت ترافیک سایت خود را افزایش دهد. برای این کار با یک رسانه اجتماعی با نفوذ مانند youTuber  با ۱۸ سال قدمت، اینستا گرام و Snapchatter (هرسه هم قدمت اینترنت هستند) وارد بازار تبلیغاتی شود!

در مشارکت، MissMeghan بیشتر به حساب WetSeal، Snapchat اجازه می دهد که او بتواند پست بگذارد و یک تلاش افسانه ای برای پیروزی و دریافت جایزه برای بهترین برند در Snapchat انجام می دهد.

جالب توجه است که Wet Seal برای جمعیت دختران نوجوان خیلی موفقیت داشته است.

ارتقاء جایگاه های شبکه اجتماعی پر طرفدار مانند اینستاگرام و Snapchat در نتیجه ارتقاء رسانه اجتماعی فعال حاصل می شود. صد هزار یا میلیون هوادار در آنها وجود دارد که تحت تاثیر پست های موجود در آن قرار می گیرند!

برندهای زیادی وابسته به این عوامل  به نام Influencer می باشند که برای تهیه محصول آنها در مقابل مخاطبان اقدام می کنند. اینجا یک توضیح مختصر و مفیدی وجود دارد تا بدانید که چطور می توانید با marketing Influencer تجارت خود را شروع کنید!

 

    * به اطلاعاتی دسترسی پیدا می کنید که درباره محصولات، خدمات، اخبار یا پست ها در سایت شما صحبت می کند. اگر محصولات لوکس و زیبا را می فروشید، اطلاعات پر آوازه و مشهور،  را پیدا کنید و درضمن تصاویر پست درباره زیبایی، سلامتی و مسایل مرتبط استفاده کنید.

   * لیست فالوورها را براساس  تعداد و سطح انتخاب آنها و محتوایی که به اشتراک می گذارند و یا ارتباط قوی پست هایشان را با محدوده هدف شما، تفکیک کنید.

   * به هریک از influencer ها  دسترسی پیدا کنید و تقاضای  مشارکت کنید.

 Snapchat  یکی از شبکه های اجتماعی دیگر برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی است:

   * جمعیت جوانان (۷۵% از کاربران Snapchat جوانان تا ۲۵ سال هستند) است که در Snapchat خیلی فعال و موثر می باشند.

   * در واقع جایی وجود دارد که خلاقانه عمل می کند به خاطر اینکه Snapchat  ویژگی های جالبی دارد که محتوا را غنی میکند.

Instagram Influencers -4

تیم بازاریابی در Uwheels درحدود ۶۱۲۰۰ دلار برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی خود برای Instagram Influencer Marketing و تبلیغات دیگر خرج می کند. Jessica  رئیس بازاریابی، می توانست به شرایط مطلوبی در ایتستا گرام برسد و درباره  Uwheels با آنها صحبت کند، یا به آنها در مقابل عکس اینستاگرام و تذکرات دیگر یک محصول بفرستد.

در پایان Uwheels نزدیک به ۱۰۰۰۰۰۰ دلار صرفا از طریق پست های  Instagram Influencers  فروش کرد.  آن یعنی نرخ بازگشت سرمایه ۱۶ درصدی!

اینستاگرام جایی است که کل “influencer marketing” به صورت جدی شروع به کار می کند.

  5- تبلیغات  Twitter

توییتر یک شبکه اجتماعی بزرگ است اما شایعه شده است که شبکه اجتماعی مناسبی برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی نیست و برای تجات الکترونیکی مناسب نمی باشد.

علی رغم این واقعیت، تعداد کمی از برندها توانستند از طریق تبلیغات تویتر ترافیک و فروش ایجاد کنند. با وجود همه سر و صدا ها، “Promoted Tweets” برای رسیدن به تعداد بیشتری از مخاطبان کمک خوبی می کند.

 -6 تبلیغات  YouTube

ما همه تبلیغات یوتیوب را می شناسیم. “Skip Ads” هر چند که مزاحمتی ندارد اما سخت رشد می کند. اما روش های دیگری وجود دارد که میلیون ها بازدید کننده را از طریق ویدئو که برای آنها آزاردهنده هم  نیست برای شما ایجاد می کند.

اگر تعدادی کانال های مشهور مستقل مانند Blank on Blank را دیده اید، شما متوجه خواهید شد که آنها به عنوان یک اسپانسر در شروع و پایان کار هر ویدئو عمل می کنند. دراین مورد Squarespace را می توان نام برد.

این اسپانسرها تولیدات ویدئو دارند. حال، Blank on Blank و  Squarespace پلیرهای بزرگی هستند اما شما می توانید از کانال های کوچکتری که هنوز  کاملا فعال و مشهورند استفاده کنید(برای ۱۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰  پذیرش عضو ) که اسپانسر ویدئو های آنها است. شما با صرف مقداری هزینه می توانید در video creator  شروع به تبلیغات ویدئویی برای برند شما وآنچه را که یادآور شده اید می کند.

نیازی به گفتن نیست، ارتباط بالای محتوای ویدئو با سایت و بازار شما، نتایج بهتری را برای شما ایجاد می کند.

 7- پین های ارتقاء دهنده

همه ما درمورد Ezra شنیده ایم که چطوری با استفاده از پین های ارتقاء دهنده روی Pinterest ارزش فروش را به ۴۲۰۰۰دلار رساند درشرایطی که سرمایه اولیه ۷۸۰ دلار بوده است. اگر نشنیده اید پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید!

زمانی که تبلیغات Pinterest یک برند جدید بود و پین های ارتقاء دهنده برای تعداد زیادی از کسب وکارها و برند ها  خوب کار می کرد، موفقیت  Ezra’s Pinterest در سال ۲۰۱۴ اتفاق افتاد و منجر به پیشرفت و کسب و کار اینترنتی وی شد.

یک دلیل اصلی برای این کار، نیت کاربر است. مردم پین هارا به قصد خرید محصولات در فرصت دیگری ذخیره می کنند!

اطلاعات دریافتی این ایده را تایید می کند. برطبق اخبار Printerest بیشتر از۸۷% از کاربران Printerest چیزهایی را خریدند که پین محصول را  قبلا ذخیره کردند.

Pinterest  مانند فیس بوک، الگوریتم هایی در موقعیت دارند تا به کاربران اطمینان دهند که اطلاعات اضافی و بی فایده دریافت نمی کنند ( به این معنی است که پین ها کمتر از آنچه که شما فکر می کنید دیده خواهند شد). پین های ارتقاء دهنده برای بعضی از برندها حتی با  نسبت فالوارهای کم،شناخته شده اند.

یکی از بزرکترین چیزها درباره پین های ارتقاء دهنده این است که آنها حتی برای دریافت ترافیک پس از ارتقاء، شناخته می شوند. آن حتی پس از اینکه شما پین ارتقاء دهنده را متوقف می کنید پین به انبار کردن لایک ها، ذخیره کردن و کسب ترافیک می پردازد.

  8- تبلیغات اینستاگرام

Ethan  مبلغ ۱۵۹۱ دلار را در یک دوره سی روزه (ازنظرفنی، کمتر از سی روز) برای یک هدف تبلیغاتی در جمع کردن مردم (ترافیک) برای شروع یک دانلود هزینه کرد.در پایان تست که او بریده بود و بر اساس گزارش فیس بوک، تبلیغات او مناسب و کار او را خوب تشخیص داد.

از زمانی که فیس بوک اینستا گرام را خرید، تبلیغات اینستاگرام روشی مطمئن برای استقبال بیشتر مردم شد و در واقع از نظر ایدئولوژیک و روش های تبلیغاتی مشابه هم شدند.

تشابه بارز آنها در نمونه های تبلیغاتی است. شما می توانید تبلیغات پست عکس، تبلیغات ویدئو و تبلیغات رایج را به همان روشی که در فیس بوک می گذارید در اینستا گرام بگذارید.

نتیجه:

اغلب افراد ماهر و فروشندگان آنلاین، سریع رسانه های اجتماعی را رد می کنند چون فکر می کنند غیرکارا و غیر مفید برای پافزایش فروش سایت آنها می باشد.

در اکوسیستم شبکه های اجتماعی جاهایی وجود دارد که شما می توانید برای  سطح ترافیک بالا پول و زمان بیشتری در آنها سپری کنید و به افزایش فروش سایت خود برسید.

لیست پیام ها

ارسال پیام

آخرین مطالب

intrabusiness EC+سیستم‌های اطلاعاتی درون‌ سازمانی+سیستم‌های اطلاعاتی بین سازمانی+ بازار الکترونیکی + بازارهای الکترونیکی و سیستم‌های اطلاعاتی بین سازمانی و درون‌سازمانی+متخصصین سفارش گیری+تجارت الکترونیکی غیر اینترنتی+شبکه‌های محلی (LANها) +شبکه‌های ارزش‌افزوده + شبکه‌های خصوصی+تجارت الکترونیکی اینترنتی و غیر اینترنتی+pure-play+click-and-motor+سازمان‌های مجازی+سنتی+brick-and-motor+سازمان‌های کاملاً فیزیکی+سازمان‌های تجارت الکترونیکی+تجارت الکترونیکی ناخالص+ تجارت الکترونیکی خالص+ تجارت سنتی+دیجیتال +فیزیکی +ابعاد تجارت الکترونیکی+انعقاد قراردادهای همکاری الکترونیکی+دوره‌های آموزشی الکترونیکی+ شرکای تجاری+کسب‌وکار الکترونیکی+کسب ‌وکار الکترونیکي+تعریف کسب ‌وکار الکترونیکي+اجتماعی+مشارکت+آموزش+خدمات+تعریف و مفاهیم تجارت الکترونیکی+تجارت الکترونیکی+E-Commerce +شبکه‌های کامپیوتری+ارتباطات+تجارت+فرآیندهای کسب‌وکار

تعریف و مفاهیم تجارت الکترونیکی (E-Commerce ) -قسمت 1

تجارت الکترونیکی (EC) به فرآیند خرید، فروش، انتقال یا تبادل محصولات، خدمات و یا اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری ازجمله اینترنت گفته می‌شود. تجارت الکترونیکی را می‌توان از این دیدگاه‌ها تعریف کرد: تجارت فرآیندهای کسب و کار ارتباطات و...

Secure Socket Layer+Server+Client+فیشینگ +اینماد+تصدیق اصالت+گواهی SSL+سرویس‌گیرنده+سرویس‌دهنده+Transport Layer Security+TLS+SSL/TLS+پروتكل‌های امنیتی+تعاملات الكترونیكی+شناسه دیجیتال+digital certificate+گواهی الكترونیكی SSL+SSL+digital certificate+وب‌سایت+دستگاه شبكه+

گواهی الكترونیكی SSL

پروتکل ssl پروتكل‌های امنیتی هستند ‌كه به منظور تأمین امنیت تبادلات روی شبكه و اینترنت استفاده می‌شوند.

لینک های اسپم+افزایش رتبه+افزایش خروجی‌های موتورهای جستجو+ترافیک+بازاریابی محتوا+محتوای تازه+ صبور باشید+حذف بک لینک های مضر+ساختار لینک سازی داخلی خوب+اینفوگرافیک ها+بازاریابی محتوای خوبی+محتوایی که قابلیت لینک پذیری+سئو داخل سایت+ url+ تگ‌های عنوان+robots.txt+بازاریابی محتوا+محتوای عالی+سئو +لینک های بد+لینک های خوب+پروفایل لینک+متا تگ‌ها+فیسبوک و تویت+بک لینک+Domain Authority +میزان ترافیک و رتبه سایت+اعتبار دامنه+MOZاعتبار دامنه+دامین اتوریتی +شاخص اندازه‌ گیری وب‌ سایت+

افزایش دامین اتوریتی (Domain Authority) سایت

دامین اتوریتی سایت یک شاخص اندازه‌گیری وب‌ سایت است که توسط MOZ.com منتشر شده است و یکی از شاخص های مهم برای سئو وب‌ سایت شماست. هرچه دامین اتوریتی یا اعتبار دامنه وب‌ سایت شما بالاتر باشد میزان ترافیک و رتبه سایت شما بالاتر می رود. دامین آتوریتی بر مبنای چندین فاکتور هست: ۱- لینک هایی که به سایت شما از سمت سایت هایی با اعتبار بالا روانه می‌شوند در درجه اهمیت اول قرار دارد. و ... در ادامه ...

مشکل Bootstrap +تاریخچه کلمه Bootstrap+جاکوب تورنتون+ مارک اتو+مجموعه ای از ابزارهای رایگان+Bootstrap چیست+bootstrap elements+معنی کلمه bootstrap+responsive bootstrap+

پلت فرم Bootstrap چیست و چه کاربردی دارد؟

پلت فرم Bootstrap مجموعه ای از ابزارهای رایگان برای ایجاد صفحات وب و نرم افزارهای تحت وب است که شامل دستورات HTML ، CSS و توابع جاوا اسکریپت جهت تولید و نمایش فرم ها، دکمه ها، تب ها، ستون ها و سایر المان های مورد نیاز طراحی وب می باشد. در ادامه ...

سئو درج ریپورتاژ +محل قرارگیری بک لینک+سایت لینک دهنده+ تعداد لینک های خروجی+اعتبار دامنه+ Domain Authority+تعیین ارزش بک لینک توسط گوگل+anchortext +پیج رنک+تفاوت بک لینک فالو و نوفالو+ایجاد بک لینک میان صفحات یک سایت+لینک سازی داخلی و خارجی+بک لینک+بک لینک چیست+لینک سازی+کسب بک لینک+ربات های گوگل+تاثیر بک لینک بر سئو

بک لینک چیست؟ تاثیر بک لینک بر سئو

لینک سازی را میتوان پربحث ترین موضوع در سئو دانست و نظرات ضد و نقیض بسیاری در مورد تاثیر بک لینک بر سئو و استراتژی اجرای آن وجود دارد. در این مقاله تلاش میکنیم ابتدا دریابیم بک لینک چیست و پس از آن بررسی کنیم چه تاثیری بر سئو سایت ما خواهد داشت. در ادامه ...

خرید و فروش آهن آلات

پارس آهن- خرید و فروش آهن آلات

در نرم افزار های بیلبورد یا تجارت الکترونیک "مشتری به مشتری" به تجارت های ساده ی شخصی گویند که به صورت فردی بین مصرف کنندگان انجام میگیرد.

گروه نرم افزاری آرین

گروه نرم افزاری آرین

گام به گام در سئو همراه شما خواهیم بود

ایزوگا صدف گستر، ایزوگام دلیجان، برترین ایزوگام ایران،پکیج اطلاع رسانی

ایزوگام صدف گستر دلیجان

گام به گام در سئو همراه شما خواهیم بود

فروشگاه اینترنتی+ اشتغالزایی+ کسب و کار اینترنتی +کاوه کویر

شرکت کاوه کویر

گام به گام در سئو همراه شما خواهیم بود

فروشگاه اینترنتی، اشتغالزایی، کسب و کار اینترنتی,.طراحی سایت سازمانی ,خرید اینترنتی,طراحی سایت،وب سایت،نرم افزار تحت وب،طراحی سایت کاشان،طراحی وبسایت، وبسایت، گروه نرم افزاری آرین، گروه نرم افزاری کاشان، طراحی وبسایت کاشان، کاشان، گروه نرم افزاری، webdesign، website، seo، بهینه سازی و سئو، کسب و کار اینترنتی، اشتغالزایی در منزل، وب سایت های اطلاع رسانی، وبسایت های تجاری، سازمانی، هتل و رستوران، فروشگاهی، طراحی سایت، استراتژی بازاریابی محتوایی، بازاریابی، نرم افزار های تحت وب، وب سایت های سازگار با موبایل،ایمیل مارکتینگ، اپلیکیشن‌های تلفن همراه ایمیل، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، محتوای جذاب، افزایش فروش، مدیریت موفق، سایت داینامیک، سایت استاتیک، پیاده سازی و مشاوره کسب وکارهای اینترنتی، بازدید، CRM ( مدیریت روابط با مشتری Customer Relationship Management)، استارت آپ، بهینه سازی کلمات کلیدی، کارآفرینی اینترنتی، مدیریت محتوی های رایج، بازاریابی ویروسی، بازاریابی دهان به دهان، کسب و کار، مزیت تبلیغات اینرنتی، قابلیت های هارمونی، نماد اعتماد الکترونیکی، تجارت آنلاین، لینک طعمه، افزایش رتبه ، رنکینگ وب سایت ، موتورهای جستجو ، الکسا، شبکه‌های اجتماعی، فروشگاه اینترنتی،

اتحادیه گلاب و عرقیات گیاهی کاشان

گام به گام در سئو همراه شما خواهیم بود