چند تکنیک کاربردی برای انتشار پست در لینکدین

چند تکنیک کاربردی برای انتشار پست در لینکدین

94/08/19توسط اخبارمقالات

طبق آخرین گزارشات ارائه شده LinkedIn تقریبا چهار برابر بیشتر از فیس بوک و توییتر  مطالب را برای افراد نزدیک به صفحه شما ارسال می کند. ولی تا وقتی که این مقالات به اشتراک گذاشته نشوند و ترافیکی را برای سایت شما ایجاد نکنند، ارزش چندانی نخواهد داشت. از آنجایی که مدتی است حضور ایرانی ها در لینکدین بسیار زیاد شده و شاهد افزایش تعداد پست های منتشر شده توسط دوستان فارسی زبان در لینکدین هستیم و متاسفانه اکثر این پست ها بدون استراتژی و بدون رعایت قوانین و شناخت مخاطب منتشر می شود پس چگونه پست بنویسیم تا بتوانیم در LinkedIn به موفقیت برسیم در ادامه چند نکته جهت نوشتن پست های موفق در LinkedIn آورده شده است...
نکته اول:حداقل هر هفته یک پست منتشر کنید و این کار را به صورت مداوم انجام دهید. 
یکی از مهمترین نکات در انتشار پست این است  که بهتر هست در لینکدین در طول روز نهایتا دو تا سه پست در فواصل زمانی مشخص منتشر کنید . دیده شده برخی از دوستان در مدت زمان حدود ۱۵ دقیقه ۴ تا ۵ پست ،دنبال هم منتشر می کنند که این کاملا اشتباه و حتی آزار دهنده برای مخاطبان هست حداقل تعداد ارسال پست ها در هفته می بایست یک دفعه باشد و این کار می بایست بصورت مداوم انجام شود زیرا اشخاصی هستند که شما را دنبال می کنند و مطالب شما را به اشتراک می گذارند از این رو شما هیچ وقت نباید این شانس را از دست بدهید.
 
 
نکته دوم: کمیت پست اصلا مهم نیست به کیفیت پست توجه کنید.
بسیاری از پست ها بی هدف و بدون شناسایی مخاطب منتشر می شود . باید به این سوال پاسخ داد که این پست دقیقا می خواهد چه هدفی رو دنبال کند؟ چه مشکلی از مشکلات و دغدغه های مخاطب را رفع میکند؟ دقیقا برای چه شخصی با چه نیازهایی داره منتشر می شد ؟
موضوعاتی را برای پست ها در LinkedIn انتخاب کنید که برای آن مخاطب وجود داشته باشد. این یک قاعده خوب برای نوشتن است. با توجه به اینکه گاهی اوقات هیچ تناسبی بین مطالب و موضوعات آنها وجود ندارد باعث شده بازدیدکنندگان هیچ علاقه ای به خواندن پست ها نداشته باشند. مقالات  و موضوعات آنها می بایست برای خوانندگان جذاب باشد.
نکته سوم:هر نوع محتوا در شبکه های اجتماعی بهتر هست بدون حاشیه روی ومختصر و مفید ارائه شود
پست هایی که در لینکدین منتشر می شود بهتر است  از جنس محتوای کوتاه  باشد. بخاطر داشته باشید خیلی از افراد با استفاده از ابزارهای مختلف به LinkedIn متصل می شوند و معمولا به دنبال خواندن پست هایی هستند که سریع، آموزنده و سرگرم کننده باشد. از این رو اگر به دنبال انتشار پست ها با کلمات خیلی زیاد هستید در وهله اول می بایست طول کلمات آن را کاهش دهید. برخی از دوستان ، پست هایی با بیش از ۷۰۰ کلمه منتشر می کنند. با توجه به فضای شبکه های اجتماعی بهتر است  پست هایی با محتوای کوتاه منتشر کنید مطمئنا بازخورد بهتری خواهید گرفت. بدون حاشیه و مقدمه چینی به سراغ اصل موضوع بروید و مختصر و خلاصه بنویسید.
نکته چهارم: بررسی تجزیه و تحلیل ترافیک
آنالیز محتوا فراموش نشود. می توانید از لحاظ بازدید، تعداد لایک، تعداد اشتراک گذاری، زمان انتشار پست و حتی کامنت ها پارامترهایی باشد که شما رفتار و سلیقه کاربران را بعد از انتشار پست بدانید و با توجه به تحلیل این دیتا محتوای بعدی را تولید و منتشر کنید . قطعا با تحلیل دقیق دیتا هر پست ، می توانید پست های بهتری تولید کنید. جالب است بدانید LinkedIn یک ابزار تجزیه و تحلیل جهت موفقیت پست، در اختیار شما قرار می دهد. این ابزار یک فرصت خوب برای شما است که بتوانید بیشترین بازدیدها، نظرات و اشتراک ان در شبکه های اجتماعی را مشاهده نمایید.LinkedIn گاهی اوقات برای شما یک ایمیل ارسال می کند و در آن توضیح می دهد که چگونه پستهای خود را منتشر نمایید.
نکته پنجم: عکس زیبا و متن مرتبط فراموش نشود.
ترجیحا در انتهای محتوای کامل خودتان (نه با ادامه مطلب) مخاطب رو به یک فرایندی یا عملی ترغیب کنید . می تواند بازدید از وب سایتتان باشد، می تواند عضویت در خبرنامه باشد ، می تواند دیدن مقالات مرتبط با مطلب منتشر شده باشد، معرفی محصولات و خدمات کاملا مرتبط با محتوا هم گزینه مناسبی هست و  لینک دادن مطالب به یکدیگر سعی کنید تا آنجا که امکان دارد در پست هایی که منتشر می نمایید  جهت فهم بیشتر خواننده به پست های دیگر لینک داشته باشید. لینک دادن به پست ها و صفحات دیگر یک روش عالی جهت بهبود بخشی از مطالب و افزایش ترافیک خواهد بود.
نکته ششم: همیشه به نظرات پاسخ دهید.
این چیزی است که قطعا به شما کمک خواهد کرد که ارزش پست شما بیشتر شده و به محبوبیت شما بیفزاید. پاسخ دادن به نظرات باعث می شود یک تعامل دوطرفه ایجاد شود و پست های شما از قدرت نفوذ بیشتری برخوردار شوند. پست های موفق در LinkedIn همیشه از نظرات زیاد برخوردار هستند.
 

مطالب مرتبط


10 فروشگاه اینترنتی برتر ایران در سال 94
تاریخ:95/06/09

بازدید:336

10 فروشگاه اینترنتی برتر ایران در سال 94
تاریخ:95/06/09

بازدید:336

هفت دلیل بر ضرورت وبلاگ برای کسب و کارهای آنلاین
تاریخ:95/06/28

بازدید:275

هفت دلیل بر ضرورت وبلاگ برای کسب و کارهای آنلاین
تاریخ:95/06/28

بازدید:275

بهینه سازی کلمات کلیدی سایت راهکاری متفاوت برای سئو
تاریخ:95/08/24

بازدید:253

بهینه سازی کلمات کلیدی سایت راهکاری متفاوت برای سئو
تاریخ:95/08/24

بازدید:253

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران