طراحی سایت، ابزاری قدرتمند در گسترش کسب و کار

طراحی سایت، ابزاری قدرتمند در گسترش کسب و کار

94/04/23توسط اخبارمقالات

با گسترش و پیشرفت تکنولوژی، روز به روز زندگی افراد چه به خواهند و چه نه به تکنولوژی وابسته تر می شود
 در سالهای اخیر با افزایش تعداد کاربران اینترنت، تعاملات اینترنتی نظیر ارتباطات و خرید و فروش نیز افزایش چشمگیری داشته است. این رشد سریع، باعث شده تا خرده فروشان و کسب و کار های کوچک نیز واردعرصه رقابت شده و به ارائه خدمات و محصولات خود از طریق اینترنت بپردازند.
 
بسیاری از صاحبان کسب و کار، کماکان با استفاده از شیوه‌های سنتی، به دنبال تبلیغ، جلب مشتریان جدید و فروش محصولات خود هستند. اما در دنیایی که اکثر مشتریان بالقوه بیشترین زمان خود را در اینترنت سپری می‌کنند؛ شیوه سنتی بازاریابی و فروش، یک استراتژی مخاطره آمیز محسوب می‌گردد.
بهره برداری از فضای وب به عنوان یک ابزار تجارت بسیار مهم است. حتی آن دسته کسب و کارهایی که خود را در زمینه تجارت سنتی موفق می‌دانند باید به این مهم توجه ویژه ای کنند. اینترنت یکی از بسترهای مناسب کسب و کار است که روز به روز بر کاربران آن افزوده می‌شود و می‌تواند نقش مهمی در ایجاد روابط تجاری موفق ایفا نماید. از همین رو طراحی یک وب سایت مناسب، اولین گام در جذب مشتریان جدید در بازاریابی اینترنتی است. طراحی سایت ابزاری بسیار ساده برای انتشار، تبلیغ و ترویج برند و شغل شما است که با محتوا، گرافیک و طراحی مناسب می تواند فروش شما را چندین برابر کند و کسب و کار شما را به قله های موفقیت برساند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
در مورد ضرورت وجود وب سایت در کسب و کار و تجارت بسیار صحبت شده و تقریبا اهمییت آن بر همگان ثابت شده اما با توجه به شرایط خاص زندگی امروز و به دلیل گستردگی و عمق فعالیت های افراد و شرکت ها، نیاز به ابزاری برای معرفی و جذب حداکثری خواسته ها بیشتر احساس می شود. وب سایت ها به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند می توانند همچون یک سفیر در تمام محلات شهر، شهر های کشور و کشور های جهان عمل کنند. در ادامه چند امکان خاص وب سایت ها که متناسب برای تجارت در دنیای امروز هست را بررسی میکنیم
 
با وب سایت می توانید : متفاوت‌تر از گذشته اطلاع‌رسانی کنید
 
یک وب‌سایت را می‌توان با یک کاتالوگ مقایسه نمود. کاتالوگ می‌تواند شامل تصاویر و متون باشد اما سایت می‌تواند از تصاویر، متون، فیلم، صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد؛ بنابراین امکان اطلاع‌رسانی جامع با محتوایی جذاب‌تر را می‌دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به صرف هزینه‌های متعدد است اما برای یک سایت فقط کافی است هزینه‌ای بسیار پایین برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن در طول سایت هزاران و یا میلیون‌ها کاربر می‌توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند. صاحبان و مدیران یک وب‌سایت با ورود به عرصه تجارت الکترونیک و می‌توانند از قابلیت‌های متعدد این حوزه نظیر تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جستجو، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک استفاده نمایند و در نوع تبلیغات خود تنوع ایجاد کنند.
 
با وب سایت می توانید : سطح بازاریابی خود را گسترش دهید
 
موتورهای جستجو بدون صرف هزینه‌ای کار بازاریابی را انجام می‌دهند؛ زمانی که فردی به دنبال اطلاعاتی در مورد خدمات و یا محصولات سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می‌کنند. میزان بازدیدکننده هدایت‌شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می‌شوند. وب‌سایت همواره با متقاضیان اطلاعات و محصولات فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است.
 
با وب سایت می توانید : جهانی فکر کنید و از درآمدزایی آنلاین لذت ببرید
 
باید توجه داشت که امروزه یکی از ملزومات فعالیت بدون مرز، ایجاد یک وب‌سایت است. به کمک وب‌سایت می‌توان با افرادی خارج از مرزهای کشور به سهولت در ارتباط بود و به معرفی خدمات و محصولات خود پرداخت. میزان سودآوری و درآمدزایی سایت‌ها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایت‌ها و بروزرسانی و رسیدگی به آن‌ها نیز عامل بسیار مهمی است. اما امروزه شرکت‌ها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می‌کنند و عمده درآمد آن‌ها از طریق سایت و مشتریان آنلاین است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
یکی از راههای سبقت گرفتن در این رقابت، داشتن وب سایت با طراحی مناسب است. استراتژی های طراحی سایت تأثیر بسیار شدیدی در گرفتن تصمیمات مربوط به خرید و فروش و تعاملات تجاری در کسب و کارهای کوچک و بزرگ دارد. به طوری که روزانه میلیون ها دلار در فضای آنلاین تبادل می شود.
وب سایت شما به عنوان مهم ترین و آشکار ترین نمای کسب و کار شما در فضای مجازی و محیط اینترنتی است.
وب سایت شما، نسبت به کسب و کارتان می تواند تأثیر بسزایی بر دید مردم داشته باشد. در واقع کاربران اینترنت و مردمی که در فضای مجازی هستند، به  همان صورت که وب سایت شما را می بینند،  
برای طراحی سایت خود، علاوه بر طراحی زیبا و مناسب، عملکرد مناسب و کاربر پسند بودن آن را نیز بررسی کنید و بین این دو تعادل ایجاد کنید یعنی:  طراحی مناسب + عملکرد خوب و کاربر پسند
با استفاده از این راهکار، سایت خود را به سلاحی استراتژیک و قدرتمند تبدیل کنید که بتواند رقبای شما را کنار بزند و برای شما منافع اقتصادی به ارمغان آورد.
 
حرف آخر:
از همین حالا شروع کنید. سایتی مناسب و قدرتمند برای کسب و کار خود طراحی کنید و برای مشاوره در این زمینه می توانید با آرین تیم تماس حاصل فرمایید.
 

مطالب مرتبط


روش ساخت کمپین ایمیلی
تاریخ:94/06/17

بازدید:1070

10 فروشگاه اینترنتی برتر ایران در سال 94
تاریخ:95/06/09

بازدید:345

طراحی اپلیکیشن موبایل کاربر پسند
تاریخ:95/10/13

بازدید:180

برای اینکه در هر کاری گه می کنید موفق باشید این 8 عادت را کسب کنید!
تاریخ:95/06/01

بازدید:331

15 نکته برای افزایش محبوبیت در شبکه های اجتماعی
تاریخ:95/06/29

بازدید:302

۱۱ قدم برای تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی
تاریخ:95/09/28

بازدید:213

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران